Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/2/2019 (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για τις 23 & 24/2/2019 για τα πρωταθλήματα υποδομής (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8):

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 23 & 24/2/2019 (Κ16 – Κ12 – Κ10 – Κ8)”

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/2/2019 (Α’ Κατηγορία – 12η Αγωνιστική)

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββατοκύριακου 9 & 10/2/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/2/2019 (Α’ Κατηγορία – 12η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 27/1/2019 (Α’ Κατηγορία – 12η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Μετά την διακοπή των αγώνων λόγω εορτών και κακοκαιρίας το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας συνεχίζεται την Κυριακή 27/1/2019 με τους παρακάτω αγώνες για τη 12η Αγωνιστική:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 27/1/2019 (Α’ Κατηγορία – 12η Αγωνιστική)”

Τελευταία αγωνιστική του Πρωταθλήματος του 2ου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σάββατο 22/12/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σάββατο 22/12/2018 θα διεξαχθεί η 10η και τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος του 2ου Ομιλου της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του πρωταθλήματος της Α’ & Β’ Κατηγορίας για το Σαββατοκύριακο 1 & 2/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/12/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)”

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Κυριακής 25/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)

Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 25/11/2018 θα διεξαχθούν οι παρακάτω αναβληθέντες αγώνες της Κυριακής 18/11/2018 για την Α’ & Β’ Κατηγορία ΕΠΣ Φλώρινας: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας Κυριακής 25/11/2018 (Α’ & Β’ Κατηγορία)”

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 17 & 18/11/2018 θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ Κατηγορίας (9η αγωνιστική) και των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (7η αγωνιστική), σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/11/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 17/11/2018

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 17/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 17/11/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 10/11/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 10/11/2018”