Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 24, 25/8/2019 (Α’ Φάση Κυπέλλου 2019-2020)

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 24, 25/8/2019 (Α’ Φάση Κυπέλλου):

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 24, 25/8/2019 (Α’ Φάση Κυπέλλου 2019-2020)»

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 12/5/2019 (22η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Την Κυριακή 12/5/2019 θα διεξαχθούν οι αγώνες της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 12/5/2019 (22η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 4 & 5/5/2019 (21η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 4 & 5/5/2019 θα διεξαχθούν αγώνες για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγοριας ΕΠΣ Φλώρινας, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 4 & 5/5/2019 (21η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγωνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 4 & 5/5/2019 (Κ8 – Κ10 – Κ12 – Κ14)

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 4 & 5/5/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγωνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 4 & 5/5/2019 (Κ8 – Κ10 – Κ12 – Κ14)»

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 20, 21 & 24/4/2019 (Α’ Κατηγορία – Τελικός Κυπέλλου)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σάββατο 20/4/2019 και την Τετάρτη 24/4/2019 θα διεξαχθούν αγώνες για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας ενώ την Κυριακή 21/4/2019 θα διεξαχθεί ο τελικός κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 20, 21 & 24/4/2019 (Α’ Κατηγορία – Τελικός Κυπέλλου)»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/4/2019

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 20 & 21/4/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/4/2019»

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/4/2019

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 6 & 7/4/2019 θα διεξαχθεί η 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/4/2019»

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 6/4/2019 (Κ14-Κ12-Κ10-Κ8)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σάββατο 6 Μαρτίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019

Κ14

Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 11:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Κ12

Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:15πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 1:15μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Κ10

Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:15πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ. ΤΣΟΤΑΚΗ 10:00πμ ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1

Κ8

ΓΗΠ. ΤΣΟΤΑΚΗ 11:00πμ ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 11:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας