Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 21 & 22/9/2019 (2η Αγωνιστική)

Το Σαββατοκύριακο 21 & 22/9/2019 διεξήχθησαν αγώνες για τη 2η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 21 & 22/9/2019 (2η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 21 & 22/9/2019 (2η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 21 & 22/9/2019 διεξήχθησαν οι αγώνες της 2ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 21 & 22/9/2019 (2η Αγωνιστική)»

2η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Γ' Εθνική Κατηγορία - ΕΠΟ

Την Κυριακή 7/10/2018 διεξηχθησαν οι αγώνες για τη 2η Αγωνιστική του 2ου Ομίλου του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας με τα παρακάτω αποτελέσματα: Συνεχίστε την ανάγνωση του «2η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (2η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 6 & 7/10/2018 το Πρωτάθλημα των δυο Ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τους αγώνες της 2ης Αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 6 & 7/10/2018 (2η Αγωνιστική)»

2η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής την Κυριακή 7/10/2018

ΕΠΟ - Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία

Την Κυριακή 7 Οκτωβρίου συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και οι αγώνες που θα γίνουν για τον 2ο Όμιλο, στον οποίο συμμετέχουν ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ και ο ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ, είναι: Συνεχίστε την ανάγνωση του «2η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής την Κυριακή 7/10/2018»

Αποτελέσματα Αγώνων Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (2η Αγωνιστική – 22 & 23/9/2018)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 22 & 23/9/2018 έγιναν οι αγώνες της 2ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (2η Αγωνιστική – 22 & 23/9/2018)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 22 & 23/9/2018 (Α’ Κατηγορία – 2η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 22 & 23/9/2018 θα διεξαχθεί η 2η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος 2018-2019 της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Οι αγώνες είναι οι εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 22 & 23/9/2018 (Α’ Κατηγορία – 2η Αγωνιστική)»

2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8-0

1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
3. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ρΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6. ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
8. ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
9. ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
12. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
14. ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
15. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
16. ΤΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ


ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10-1

1. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8. ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12. ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
13. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ανακοίνωση: 2η Αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος προεπιλογής μικτών Εθνικών Ομάδων

Η ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 13.30 και 15.30 θα αγωνιστεί με την αντίστοιχη ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ παίδων και νέων για την 2η αγωνιστική του πανελλήνιου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων στο Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ Δ.Δ.
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ Δ.Δ.
 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2-1
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  6
 2.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  3
 3.  ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3
 4.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  3
 5.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  3
 6.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  0
 7.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  0
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  0

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]