Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/10/2018 (3η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Πρωτάθλημα των δυο ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 13 & 14/10/2018 με την 3η Αγωνιστική. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/10/2018 (3η Αγωνιστική)»



Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 29 & 30/9/2018 (3η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Το Σαββατοκύριακο 29 & 30/9/2018 διεξήχθησαν αγώνες για τη 3η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Διάβασε περισσότερα «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 29 & 30/9/2018 (3η Αγωνιστική)»



Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας: 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 1

ΝΕΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-3

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 4

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ Τ
ΚΟΤΣΛΗΣ Π.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Β.
ΔΑΙΚΟΣ Π.
ΜΗΣΙΟΣ Γ.
ΜΕΔΙ Χ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΩΓΟΣ Ρ.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ρ.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΑΛΚΟΣ Β.
ΦΙΛΛΙΠΟΥ Ι.
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ι.
ΜΙΧΑΗΛ Κ.


ΠΑΙΔΩΝ:
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-2

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 3

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ Α.
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Α.
ΛΥΚΟΥΔΗΣ Α.
ΝΑΙΔΟΣ Σ.
ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζ.
ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΝΤΟΥΡΟΣ Λ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΓΙΑΛΙΔΗΣ Π.
ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΦΑΛΑΣ Σ.
ΦΕΡΧΑΤΙ Ο.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ Β.

Μικτές ΕΠΣ Φλώρινας - 3η αγωνιστική με ΕΠΣ Καστοριάς - 2



3η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 5-0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 5-3
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 1-4
 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ  6
 2.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ  6
 3.   ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ  6
 4.  ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ  3
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ  3
 6.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3
 7.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ  3
 8.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ  3

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]



3η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 3-1
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3-3
 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3-2

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  9
 2.   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  7
 3.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  6
 4. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  6
 5.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  4
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ  3
 7.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  0
 9.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ

ΡΕΠΟ ΤΟ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ:



3η Αγωνιστική – Α1′ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 7-1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 6-3
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1.  ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 9
 2.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 9
 3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 6
 4.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 6
 5.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 6
 6. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 4
 7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3
 8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3
 9. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 3
 10. ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 3
 11. ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 1
 12. ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ: