Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 είχαμε αγώνες για την 6η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 διεξήχθησαν αγώνες για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (6η Αγωνιστική). Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

ΕΠΣ Φλώρινας – ΕΠΣ Καστοριάς | 6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Μικτή Κ16

Την Τετάρτη 13/2/2019 οι μικτές ομάδες Κ14 & Κ16 ΕΠΣ Φλώρινας αντιμετώπισαν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Καστοριάς στα πλαίσια της τελευταίας αγωνιστικής της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της ΕΠΟ:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «ΕΠΣ Φλώρινας – ΕΠΣ Καστοριάς | 6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το πρωτάθλημα των 2 ομίλων της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 10 & 11/11/2018 με τους αγώνες της 6ης Αγωνιστικής. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/11/2018»

6η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Γ' Εθνική Κατηγορία - ΕΠΟ

Την Κυριακή 4/11/2018 διεξήχθησαν οι αγώνες της 6ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας όπου συμμετέχουν δυο ομάδες της ΕΠΣ Φλώρινας, ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ και ο ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω: Συνεχίστε την ανάγνωση του «6η Αγωνιστική 2ου Ομίλου Γ’ Εθνικής»

Εξ’αναβολής αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σάββατο 27/10/2018 έγινε η διεξαγωγή του αναβληθέντος αγώνα για την 6η Αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας όπου ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ υποδέχτηκε τον ΗΡΑΚΛΗ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Εξ’αναβολής αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας»

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (6η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 20 & 21/10/2018 διεξήχθησαν αγώνες πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω: Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/10/2018 (6η Αγωνιστική)»

6η Αγωνιστική – Β’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0-0
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 3-2
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 1-0
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 5-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 11
 2. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 10
 3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10
 4. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 9
 5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9
 6. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 7
 7. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 4
 8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3

Για την αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Δείτε και το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία) [PDF]

6η Αγωνιστική – Α’ Κατηγορία – Πρωτάθλημα 2017-2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

 ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4-1
 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4-1
 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 1-4

ΡΕΠΟ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

 1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ  15
 2. ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ  15
 3. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  10
 4. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ  10
 5.  Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ  9
 6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 6
 7.  ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 4
 8.  ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ  1
 9. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  0

Για αναλυτική βαθμολογία με γκολ, νίκες, ήττες, ισοπαλίες δείτε τη σελίδα «Πρωτάθλημα 2017-2018»


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

ΡΕΠΟ Ο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

Δείτε το πλήρες Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία) [PDF]


ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ: