Η ΕΠΣ Φλώρινας εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη της και τα ειλικρινή της συλλυπητήρια για τον θάνατο του παλιού διαιτητή Σούλη Κονιού, ο οποίος ήταν ένας από τους σπουδαιότερους διαιτητές του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Φλώρινας.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Η ΕΠΣ Φλώρινας εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη της και τα ειλικρινή της συλλυπητήρια για τον θάνατο του παλιού διαιτητή Σούλη Κονιού, ο οποίος ήταν ένας από τους σπουδαιότερους διαιτητές του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Φλώρινας.