Σας ενημερώνουμε ότι μετά από απόφαση της ΕΠΟ η Σχολή Προπονητών UEFA D που ήταν προγραμματισμένη για τον Ιούλιο 2019 στη Φλώρινα, δεν θα γίνει. Η Σχολή Προπονητών UEFA C θα πραγματοποιηθεί κανονικά.
![Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας](https://epsflorinas.gr/wp-content/uploads/2016/05/eps-florinas-logotypo-2.png)
Σας ενημερώνουμε ότι μετά από απόφαση της ΕΠΟ η Σχολή Προπονητών UEFA D που ήταν προγραμματισμένη για τον Ιούλιο 2019 στη Φλώρινα, δεν θα γίνει. Η Σχολή Προπονητών UEFA C θα πραγματοποιηθεί κανονικά.