Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019 (8η Αγωνιστική):

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 3:00μμ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 3:00μμ Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6/11/2019και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)

Μικτές Ομάδες ΕΠΣ Φλώρινας

Ακολουθεί το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ14 – Κ12 – Κ10) για το Σαββατοκύριακο 2 & 3/11/2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/11/2019 (Κ14-Κ12-Κ10)»

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 26 & 27 Οκτωβρίου 2019 διεξήχθησαν αγώνες για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 είχαμε τους αγώνες για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας. Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)

Αγώνας ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 26 & 27/10/2019 (7η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 26/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

πρωταθλήματα υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθούν το Σάββατο 26/10/2019:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 26/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 είχαμε αγώνες για την 6η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | Ελπίδες Αμυνταίου - Μέγας Αλέξανδρος Αετού 4-2

Το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 διεξήχθησαν αγώνες για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας (6η Αγωνιστική). Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)»

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10).

Συνεχίστε την ανάγνωση του «Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)»