Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 22 & 23/2/2020 (18η Αγωνιστική)

αθλητικό παπούτσι και μπάλα

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για το πρωτάθλημα της Α’ & Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 22 & 23/2/2020:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 22 & 23/2/2020 (18η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/2/2020 (16η Αγωνιστική)

μπάλα ποδοσφαίρου - ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 1 & 2/2/2020:

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 1 & 2/2/2020 (16η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019.

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (6η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10).

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/10/2019 (Κ14 – Κ12 – Κ10)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/10/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία – 5η Αγωνιστική)

ΕΠΣ Φλώρινας | ΠΑΣ Φλώρινα - Αρης Λόφων 4-2

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 12 & 13/10/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία – 5η Αγωνιστική):

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 12 & 13/10/2019 (Α’ & Β’ Κατηγορία – 5η Αγωνιστική)”

Πρόγραμμα Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (2/9/2018)

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για την Β’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 2/9/2018: Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Β’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (2/9/2018)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00 μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00 μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ 3:00 μμ Α.Σ.ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 27 & 28/1/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/1/2018

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 20 & 21/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ 3:00μμ ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ.Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μμ ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00μμ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟ ΝΕΡΟ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 20 & 21/1/2018”

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.00π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30π.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017”