Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017 Α1′-Α’-Β’ Κατηγορίας (9η Αγωνιστική)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 11 & 12/11/2017:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 – 3:00 μ.μ.:

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ  3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
 Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 3:00 μ.μ.  ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
 Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ
 Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
 Δ.Γ.ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
 Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 3:00 μ.μ.  ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 – 3:00 μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ.  ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
 Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ.  ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
 Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ 3:00 μ.μ.  ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
 Δ.Γ.ΛΟΦΩΝ 3:00 μ.μ.  ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΥΣΗ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 3:00 μ.μ.  Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
 Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ 3:00 μ.μ.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧ.
 Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00 μ.μ.  ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 15/11/2017 – ώρα 3:00 μ.μ. χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική – Πρόγραμμα Αγώνων Τζούνιορ – Προτζουνιορ

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδ/ρου 11-12/11/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.30πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30πμ Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 10.30πμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 12.00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 12.00 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017:

Δ.Γ ΛΕΥΚΩΝΑ 12.00 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′, Α και Β Κατηγορία)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Είναι στη διάθεση σας το συνολικό πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018 και για τις τρεις κατηγορίες (Α1′, Α’ και Β’). Τα αρχεία είναι σε μορφή PDF και μπορείτε να τα “κατεβάσετε” στον Η/Υ σας:

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α1′ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Α’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2017-2018 (Β’ Κατηγορία)

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – 11:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ – 11:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 11:00μμ)

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 11:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – 12:30μμ)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ – 12:30μμ)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 12:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 12:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη, να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 21 & 22-10-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ (Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ – 4:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ (Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ – 4:00μμ)

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ (Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ – 4:00μμ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ (Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ – 4:00μμ)

ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ (Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – 4:00μμ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ (Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ – 4:00μμ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ (Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ – 4:00μμ)

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ (Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ – 4:00μμ)

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ (Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ – 4:00μμ)

ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ (Δ.Γ. ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – 4:00μμ)

ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ – 4:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ (Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – 4:00μμ)

ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ (Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ – 4:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ – 4:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.

Σε περίπτωση αναβολής αγώνα για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 25-10-2017 και ώρα 4:00μμ, χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Προκήρυξη Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Σωματείων ΕΠΣ Φλώρινας Περιόδου 2017-2018

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φλώρινας αφού έλαβε υπόψη την αθλητική νομοθεσία που ισχύει σήμερα, τον κανονισμό Κυπέλλου Ελλάδος Ερασιτεχνών, το καταστατικό της και τους κανονισμούς και τους κανόνες παιδιάς ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ τη διοργάνωση των αγώνων Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας Ερασιτεχνών περιόδου 2017-2018 μεταξύ των ερασιτεχνικών Σωματείων της Ένωσης.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
α) Στους αγώνες Κυπέλλου Ελλάδος Ερασιτεχνών συμμετέχουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ οι ομάδες Α1′, Α’ Κατηγορίας και προαιρετικά οι ομάδες Β’ Κατηγορίας
β) Οι δηλώσεις συμμετοχής στο Κύπελλο υποβάλλονται μέχρι 11-8-2017 ημέρα Παρασκευή.
γ) Στη δήλωση είναι ανάγκη να γνωστοποιηθούν και τα χρώματα του Σωματείου ως και τα γήπεδα που θα αγωνίζονται.
δ) Οι ομάδες που έχουν υποχρέωση ή δικαίωμα συμμετοχής στο Κύπελλο οφείλουν να υποβάλλουν δήλωση συμμετοχής στην ΕΠΣ Φλώρινας σε ειδικό έντυπο που χορηγείται από την ΕΠΣ Φλώρινας και το οποίο πρέπει να συνοδεύεται από σχετικό παράβολο που καθορίζεται με απόφαση του ΔΣ της ΕΠΣ Φλώρινας.
ε) Η μη υποβολή δήλωσης συμμετοχής συνεπάγεται τον αποκλεισμό της ομάδας από το Κύπελλο και επιπλέον η ομάδα αυτή χάνει τον πρώτο επίσημο αγώνα του Πρωταθλήματος στο οποίο δικαιούται να μετάσχει και της επιβάλλεται χρηματική ποινή 100 ΕΥΡΩ.
στ) Για την ομάδα η οποία παραιτείται ή αποχωρεί ή γίνεται υπαίτια διακοπής αγώνα εφαρμόζονται αναλογικά οι διατάξεις των άρθρων του ΚΑΠ και του Πειθαρχικού Κώδικα.
ζ) Οι ποδοσφαιριστές οι οποίοι θα λάβουν μέρος σε αγώνα Κυπέλλου πρέπει οπωσδήποτε να είναι κάτοχοι ΔΕΛΤΙΟΥ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ και ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ, διαφορετικά η συμμετοχή τους είναι αντικανονική εφόσον υποβληθεί ένσταση και τιμωρείται σύμφωνα με το άρθρο 23 παρ. 11 του ΚΑΠ και χρηματική ποινή 1000 ΕΥΡΩ έως και 5000 ΕΥΡΩ.

ΤΡΟΠΟΣ ΤΕΛΕΣΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
Οι αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδας Ερασιτεχνών διεξάγονται με το σύστημα απλών συναντήσεων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
α) Για το πρόγραμμα των αγώνων του Κυπέλλου και τα γήπεδα στα οποία μπορούν να τελεσθούν αυτοί εφαρμόζονται αναλογικά οι διατάξεις του άρθρου 46 του ΚΑΠ.
β) Αγώνας που αναβλήθηκε ή διακόπηκε εξαιτίας των καιρικών συνθηκών διεξάγεται υποχρεωτικά μέσα σε δεκαπέντε (15) ημέρες με απόφαση της διοργανώτριας.

ΕΠΑΘΛΑ ΤΕΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ
α) Το Κύπελλο Ελλάδας Ερασιτεχνών απονέμεται στην νικήτρια ομάδα του τελικού αγώνα μαζί με είκοσι (20) μετάλλια, αμέσως μετά τη λήξη του. Επίσης και στην ομάδα που κατατάσσεται δεύτερη.
β) Όλοι οι ποδοσφαιριστές που θα πάρουν μέρος στον τελικό αγώνα καθώς και οι αναπληρωματικοί οφείλουν να προσέλθουν και να παραλάβουν τα έπαθλα και τα μετάλλια με πρώτη την ομάδα που ηττήθηκε και δεύτερη τη νικήτρια ομάδα.
γ) Οι ποδοσφαιριστές που δεν πειθαρχούν σ’αυτήν την υποχρέωση τιμωρούνται με ποινή αποκλεισμού δυο (2) αγωνιστικών ημερών Πρωταθλήματος ή Κυπέλλου και εφόσον αποδειχθεί υπαιτιότητα του σωματείου και της διοίκησης κατά την κρίση σας διοργανώτριας επιβάλλονται οι ποινές που προβλέπεται από το άρθρο 47 παρ.5β του ΚΑΠ
δ)Ο ΤΕΛΙΚΟΣ αγώνας Κυπέλλου θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Φλώρινας.