Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.00π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30π.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30π.μ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00π.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

 


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΜΟΝΑ 10:00π.μ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)”

5η Αγωνιστική – Πρόγραμμα Αγώνων Τζούνιορ – Προτζουνιορ

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδ/ρου 11-12/11/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.30πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 10.30πμ Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 10.30πμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
Δ.Γ ΒΑΡΙΚΟΥ 12.00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ ΑΕΤΟΥ 12.00 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝ/ΝΑ
ΓΗΠ.BALLA DORO 10.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017:

Δ.Γ ΛΕΥΚΩΝΑ 12.00 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017:

ΓΗΠ.BALLA DORO 11.30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Α.Κ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ:Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων , για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και συμφώνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την προκήρυξη ,να μεριμνήσουν για τα μετρά τάξης και πρώτων βοηθειών.

ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ: Ενδιαφερόμενα Αθλητικά Σωματεία και γυμναστήρια τέλεσης αγώνων.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ο Γ.ΓΡΑΜΑΤΕΑΣ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΙΑΠΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1η Αγωνιστική για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Μικτών Εθνικών Ομάδων

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

(ΠΑΙΔΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4-4

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
– ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
– ΝΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
– ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ
– ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ
– ΝΤΟΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΚΑΓΑΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
– ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΙΜΟΣ
– ΜΑΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
– ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ
– ΔΕΡΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ 3 (ΤΡΙΑ) Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ 1 (ΕΝΑ) Ο ΤΣΕΛΑ ΦΑΜΠΙΑΝ.

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας


(ΝΕΩΝ) ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0-1

ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
– ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
– ΚΟΤΣΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
– ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΔΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΓΩΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
– ΜΕΔΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
– ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΤΡΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
– ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
– ΜΠΑΛΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Ο ΣΠΑΝΔΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μικτές ομάδες Νέων και Παίδων ΕΠΣ Φλώρινας

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το UEFA GRASSROOTS WEEK

Σας ενημερώνουμε ότι στις 23/09/2017στο Δ.Α.Κ Φλώρινας διεξήχθη με επιτυχία το πρόγραμμα UEFA GRASSROOTS WEEK με την συμμέτοχη 80 παιδιών από την ευρύτερη περιοχή του νομού Φλώρινας.

UEFA Grassroots week - επσ φλώρινας - 3

Στην εκδήλωση το πάρων έδωσε σύσσωμο το Δ.Σ της Ε.Π.Σ Φλώρινας. Τους μικρούς ποδοσφαιριστές καλωσόρισε ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ Φλώρινας Κος Κων. Αντωνιάδης ως εκπρόσωπος του Δ.Σ της Ε.Π.Σ Φλώρινας και ακολούθως το λόγο πήρε η ψυχολόγος Κα. Ροζμαρι Σιακου , ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής Ηλίας Σολακης και ο προπονητής των Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ Φλώρινας Κος. Τσιλεμανης Παντελής.

UEFA Grassroots week - επσ φλώρινας - 2

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ & Προτζούνιορ 21 & 22-10-2017

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – 11:00μμ)

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ – 11:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 11:00μμ)

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 11:00μμ)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ (Δ.Γ. ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – 12:30μμ)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ – 12:30μμ)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΣ – 12:00μμ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (ΓΗΠ. BALLA DORO – 12:00μμ)

 

Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.

Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων, για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων και σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη, να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.