Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Κύπελλο 14/2/2018 – Πρωτάθλημα 17 & 18/2/2018)

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Κύπελλο (14/2/2018) και τα Πρωταθλήματα Α1′, Α’ & Β’ Κατηγορίας (17 & 18/2/2018).

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2/2018 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Κύπελλο 14/2/2018 – Πρωτάθλημα 17 & 18/2/2018)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ- ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 3 & 4/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00 μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00 μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μμ ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/2/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/1/2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 13 & 14/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-1-2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μ.μ. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μ.μ. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΜΟΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00 μ.μ. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/1/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 16 & 17/12/2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μ.μ. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. ΙΤΙΑΣ 3:00μ.μ. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μ.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00π.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

 


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΜΟΝΑ 10:00π.μ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 – 3:00μ.μ.

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μ.μ.  ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
 Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μ.μ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝ/ΡΙΟΥ
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00μ.μ.  ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
 Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μ.μ.  ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
 Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00μ.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ
 Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ.  ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛ/ΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 – 3:00μ.μ. Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 2 & 3/12/2017”

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 2 & 3/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ  ΟΜΑΔΕΣ
 ΓΗΠ. BALLA DORO  10:00π.μ.  ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017

 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ 
 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ  11:00π.μ.  Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)”