Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ) 17 & 18/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Τζούνιορ και Προτζούνιορ 17 & 18/3/2018

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 10:30πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠ. ΠΗΓΑΣΟΥ 11:00πμ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΗΠ. BALLA DORO 11:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 12:15μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
ΓΗΠ. BALLA DORO 13:00μμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ) 17 & 18/3/2018”

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00 μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/3/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Τετάρτη 21 – Σαββατοκύριακο 24 & 25/2/2018)

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου και το Σαββατοκύριακο 24 & 25/2/2018.

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ  3:00μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ  3:00μμ ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ  3:00μμ ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ  3:00μμ ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΙΤΙΑΣ  3:00μμ ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ  3:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦ.ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Τετάρτη 21 – Σαββατοκύριακο 24 & 25/2/2018)”

Ενημέρωση για τους αγώνες της Α’ Κατηγορίας 17 & 18/2/2018

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας ενημερώνει ότι δεν θα διεξαχθούν οι προγραμματισμένοι αγώνες της Α’ Κατηγορίας 17 & 18/2/2018. Αντί αυτών θα διεξαχθούν δυο εξ’αναβολής αγώνες Α’ Κατηγοριας:

ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

Οι αγώνες της Α1′ και Β’  Κατηγορίας θα διεξαχθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα.

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Κύπελλο 14/2/2018 – Πρωτάθλημα 17 & 18/2/2018)

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Κύπελλο (14/2/2018) και τα Πρωταθλήματα Α1′, Α’ & Β’ Κατηγορίας (17 & 18/2/2018).

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2/2018 (ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 3:00μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας (Κύπελλο 14/2/2018 – Πρωτάθλημα 17 & 18/2/2018)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 3:00μμ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ- ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μμ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ 3:00μμ ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 10 & 11/2/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/2/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 3 & 4/2/2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 3:00 μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00 μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00 μμ ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00 μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/2/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/1/2018

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 13 & 14/1/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-1-2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00 μ.μ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3:00 μ.μ. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00 μ.μ. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤ/ΜΟΝΑ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00 μ.μ. ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00 μ.μ. Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 3:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 13 & 14/1/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)

τοπικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Φλώρινας

Η ΕΠΣ Φλώρινας σας γνωρίζει το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 16 & 17/12/2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 3:00μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 3:00μ.μ. ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
Δ.Γ. ΙΤΙΑΣ 3:00μ.μ. ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 3:00μ.μ. Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 3:00μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 3:00μ.μ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/12/2017 (Α1′, Α’, Β’ Κατηγορία)”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00π.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

 


ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΜΟΝΑ 10:00π.μ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 9 & 10/12/2017 (Παιδικό, Προπαιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ)”