Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/9/2018 (Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας)

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο - ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 15 & 16/9/2018 για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΧΛΑΔΑΣ 5:00μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 15 & 16/9/2018 (Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας)”

Πρόγραμμα Αγώνων Γ’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (8 & 9/9/2018)

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 8 & 9/9/2018, 16/9/2018 για την Γ’ Φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018

Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5:00μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Γ’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας (8 & 9/9/2018)”

Πρόγραμμα Αγώνων Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 25 & 26/8/2018

Κύπελλο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 25 & 26/8/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ:

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5.15 μμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. ΠΕΛΑΡΓΟΥ 5.15 μμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 5.15 μμ ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ 5.15 μμ ΙΤΙΑ ΙΤΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 25 & 26/8/2018”

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/5/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ

Αγώνας ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 19 & 20 Μαΐου 2018 Παιδικού – Προπαιδικού – Τζούνιορ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5/2018

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:30 πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 19 & 20/5/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 28 & 29/4/2018 – Παιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 28 & 29 Απριλίου 2018 – Παιδικό, Τζούνιορ, Προτζούνιορ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4/2018

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου 28 & 29/4/2018 – Παιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ”

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 14 & 15/4/2018 Παιδικό-Προπαιδικό-Τζούνιορ-Προτζούνιορ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας του Σαββατοκύριακου 14 & 15/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ.

Σάββατο 14/4/2018

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 10:00πμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟ BALLA DORO 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 14 & 15/4/2018 Παιδικό-Προπαιδικό-Τζούνιορ-Προτζούνιορ”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για Μεγάλη Τρίτη 3 Απριλίου και τη Μεγάλη Τετάρτη 4 Απριλίου 2018 Παιδικού, Προπαιδικού, Τζούνιορ, Προτζούνιορ:

Μεγάλη Τρίτη 3/4/2018

Παιδικό

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΓΗΠΕΔΟ BALLA DORO 10:00πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/4/2018 Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018

Λογότυπο ΕΠΣ Φλώρινας

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31/3/2018 και Κυριακής 1/4/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΒΑΡΙΚΟΥ 4:00 μ.μ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 4:00 μ.μ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 4:00 μ.μ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. Α.ΥΔΡΟΥΣΑΣ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑ 4:00 μ.μ. ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΤΡΩΝ 4:00 μ.μ. ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 31/3/2018 & 1/4/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ 31/3/2018 & 1/4/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Σαββάτου 31 Μαρτίου 2018 και Κυριακής 1 Απριλίου 2018 Παιδικού – Προπαιδικού – Τζούνιορ – Προτζούνιορ:

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 10:00π.μ. ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 10:00π.μ. ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας Παιδικό – Προπαιδικό – Τζούνιορ – Προτζούνιορ 31/3/2018 & 1/4/2018”

Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/3/2018

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 17 & 18/3/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ 3:00μμ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ.Γ. ΒΕΥΗΣ 3:00μμ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 3:00μμ ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ 3:00μμ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 3:00μμ Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ

Συνεχίστε την ανάγνωση του “Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας 17 & 18/3/2018”